Стратегії перемоги в кіберспорт

8-6-2021

Незважаючи на гадану складність прогнозів на віртуальні матчі, цей напрямок користується величезним попитом в букмекерських конторах.

Без мінусів теж не обходиться. Головний-височенна маржа, до 10%. Наприклад, на апл і лігу чемпіонів навіть самі посередні букмекери беруть комісію не більше 5%. Другий недолік-часті конфліктні ситуації: якщо ви ставите не на основні ринки, а на статистику, то будьте готові до неправильних розрахунків купонів. Наприклад, ви поставите, що перша карта в dota 2 триватиме не більше 33 хвилин, команди вкладуться в цей час, а букмекер скаже, що грали 39 хвилин, і забере гроші. Доведеться копатися в офіційних джерелах і доводити правоту. Однак таке трапляється і з кутовими у футболі, і з кидками в хокеї — витрати виробництва. Хочемо порекомендувати пограти в https://ggbet.rocks/ru/ , тут великі шанси на перемогу .

Аналізуючи умовний футбольний матч «ліверпуль» — «тоттенхем», потрібно розібрати склади команд, форму лідерів, місце проведення гри, мотивацію і т.д. За всім відомим списком. У кібері критерії аналізу частково інші:

На відміну від реального футболу, де багато вирішує клас самих футболістів, в fifa на 90% все залежить тільки від людини, яка управляє джойстиком. Ви знайдете сотні скрінів, коли професійний кіберспортсмен, керуючи клубом з третього дивізіону чемпіонату естонії, розриває 10:0 недосвідченого суперника з мессі і роналду в складі.

Професіонали fifa зізнаються, що успішні комбінації і голи — наслідок багатогодинних тренувань, коли до автоматизму відточуються рухи пальців. Кіберспортсмени можуть навіть не дивитися на екран: вони знають, через скільки секунд потрібно натиснути на «хрестик», коли — на «трикутник» і яка пауза потрібно перед натисканням на «квадрат».

Прогнози на фіфу прості до неподобства: найприбутковіша тактика-вантажити на фаворитів, оскільки в цій грі майже завжди перемагає той, хто сильніший на папері, більше тренується і довше виступає.

Ваше завдання-брати події по ранній лінії з мінімальною маржею, щоб працював флет. Також добре себе покаже догін, оскільки ймовірність навіть трьох сенсацій поспіль прагне до нуля. Складність догону лише в середніх коефіцієнтах (зазвичай на фаворита дають не більше 1,60), тому при ураженні розмір ставки доведеться збільшувати більш ніж в два рази.

Оскільки вирішальну роль відіграє налагоджена моторика рук, а не наявність зіркових форвардів на полі, у «фіфі» завжди висока результативність: стандартний тотал дають не 2,5 голи, як у реальному побратимі, а 4 або 4,5. Догон на тб-ще одна робоча тактика.

У dota 2 на першому місці зіграність складу: команда, яка грає п’ять років разом, без проблем розбере нову організацію, навіть якщо вона купить світових зірок. Більш командної дисципліни, де настільки важливо розуміння дій партнерів і вміння миттєво перебудуватися, годі й шукати. Тому знову найкраще працюють прогнози на фаворитів.

Ви повинні вибирати команди, які грають одним складом мінімум шість місяців, і вантажити на них. Коефіцієнти будуть невеликі, але флет спрацює, якщо грати ранню лінію без прогрузу або ловити мінімальну маржу за кілька хвилин до початку протистояння.

Для догону на фаворита підійде фора -1,5 карти на сильну команду: коефіцієнт на такий результат часто перевалює за 2,00.

Зіграність колективу і тренованість в кс: го важливі, але не настільки, як у фіфа і доті 2. Це перестрілка, події розгортаються за частки секунд, і великий фактор випадковості: рикошет гранати, точність стрибка, випадкова поява на карті на початку раунду, вибір маршруту. Можна грати в кс найдовше і стріляти вражаюче точно, але складно виграти раунд, якщо персонаж опинився в самому пеклі.

У даній дисципліні, навпаки, прибутково вантажити на аутсайдерів. Щоб збільшити коефіцієнти, бажано дати час недосвідченим бетторам на прогрузку перемоги фаворита, а далі максимально дорого увіткнути на андердога.

Догін на аутсайдерах за великі котирування-золота жила: кефи дають до 3.00, тому ставка після кожної поразки збільшується незначно, і для успішної гри не потрібен величезний банкролл.

Плюсовий варіант-система на кіберспорт, припустимо, 3 з 6. Беріть кефи від 2.00-отримаєте наступні розклади:

Доречно використовувати стратегію» драбинка ” до досягнення певної суми, коли ставите на ймовірні результати. Припустимо, завжди вантажите на фаворитів за коефіцієнти до 1.50, поки не заробите 10 тисяч з 500 рублів.

Найкраще проявляє себе стратегія для кіберспорту в fifa, де найменша кількість сенсацій. Бажано вибирати матчі престижних турнірів, щоб у крутих гравців була відповідна мотивація. Пам’ятайте, аналізувати події потрібно особливо ретельно, тому що «драбинка ” не прощає помилок: один невдалий купон — переможна серія переривається, ви втрачаєте гроші.

Ставки на кібер-перспективний і прибутковий напрямок, проте не рекомендуємо відразу ж ставити багато на dota 2, cs:go або fifa, якщо ніколи раніше не прогнозували віртуальний спорт. Створіть безкоштовний рахунок, потренуйтеся на умовних грошах і пізніше укладайте реальні парі.