Створення сайтів

6-17-2020

Сучасне виготовлення веб-сайтів на перший погляд стало простою справою, близькою і доступною для любителів Інтернету. З появою конструкторів сайтів пішли обов’язкові знання CMS, HTML і CSS верстки, просто береш і майструєш. Але з усуненням причин ускладнюють сам процес, народилася думка, нібито інших знань в цій справі зовсім непотрібно, з’явився гасло: “Вам потрібен сайт? Зробіть його самі!». У підсумку, наплодилося хмара загубилися нікому не потрібних сайтів, і з’ясувалося що таке спрощення не дає бажаних результатів їх власникам, які чекали популярності. Також хочу вам порекомендувати фахівців які допоможуть створити сайт за кращою ціною.

Можливо вам буде цікаво дізнатися про створення інтернет-магазину

Створити сайт безкоштовно самому
Якщо ви вирішите створити сайт самостійно, треба мати на увазі, що це не просто. Не просто це хоча б тому, що вам доведеться конкурувати з уже існуючими сайтами, якісними сайтами. Тут вам будуть потрібні знання, планування, визначення чітких цілей і послідовність їх виконання, а також вибір відповідних інструментів — це призводить до бажаних результатів. Зворотне, або скоро закидається, або шкодить справі, або веде в нікуди.

Можливо вам буде цікаво дізнатися як оживити просів сайт

Так, сайтобудування спростилося до кліків мишею, виключивши необхідність знання веб-програмування, але разом з тим, залишилися невирішеними інші завдання, що впливають на якість сайтів. Часто початківці вебмайстра не враховують фундаментальні моменти:

збір пошукових запитів та їх кластеризація;
семантичне проектування;
унікалізація контенту;
стратегія розвитку.
Але практика показала, а реклама “…почніть з вибору відповідного дизайну… ” підтвердила те, що більшість людей недосвідчених починають Створення сайту з дизайну. По суті в цьому немає помилки, якщо дизайн проміжна ланка проекту, помилка коли дизайн початок і кінець. Звичайно, сайт фотографа, дизайнера вірно робити з акцентом на візуальне уявлення, але це швидше виняток з правил.

Так як же правильно починати створення сайту
Почнемо по порядку – з планування, і перш поставимо собі ряд питань і дамо на них чіткі відповіді. Без цього, майбутній сайт буде продуктом емоцій, і з 100% ймовірністю залишиться на задвірках Інтернету, приносячи розчарування. Але давайте швидше переходити до цих питань:

Навіщо створюється сайт
Для кого, або як знайти цільових відвідувачів
Як зробити тематичну структуру сайту
Які інструменти використовувати

1 Навіщо створюється сайт

Почнемо з головного, з визначення мети. Як показує статистика, більшість сайтів створюються з метою отримання вигоди. Цій меті ніхто суперечити не стане. Та й хто буде витрачати час і сили на справу, що не приносить прибутку. Сайт це більше продажів товарів і послуг, клієнтів, покупців, розвиток бізнесу отримання доходу з інтернету цілодобово.

Отже, головна мета створення сайту-отримання прибутку. Виходячи з цього визначення випливає наступне завдання, пошук цільової аудиторії сайту.

2 Як знайти цільового відвідувача

Люди шукають тематичні сайти, це або інформація, або товари, людям не подобаються невизначеність і розмитість. Тому створення чіткої теми для сайту безпосередньо пов’язане із залученням цільового відвідувача. Для отримання відповіді на це питання, спочатку дізнаємося, як користувачі інтернету шукають подібне.