Суміш sekiro і devil may cry: опублікований геймплей одиночного рольового екшену від китайської студії seasun

11

Старший аналітик компанії niko partners даніель ахмад (daniel ahmad) опублікував в особистому мікроблозі геймплейний ролик нової гри від китайської студії seasun. Це буде одиночний рольової екшен, який поки не має назви англійською. З китайського воно перекладається як»біографія се юньлю”.

Джерело зображення: youtube

Спочатку в ролику показується, як головний герой в білому вбранні біжить крізь печеру. Він вибирається назовні і за допомогою свого меча спускається вниз по вертикальній стіні, покритій льодом. Далі протагоніст повільно бреде по снігу, поки на горизонті не з’являється зелена долина. Вже на цьому етапі можна помітити, що проект може похвалитися непоганою графікою: оточення добре деталізовано, дальність промальовування вражає, а анімації виглядають відполірованими.

Ближче до середини ролика головний герой почав падати зі скелі. У цей момент глядачам розкривають його акробатичні здібності-він може далеко стрибати і бігти по стінці. А через мить стає ясно, що протагоніст також вміє пересуватися по деревах. Всі ці елементи відсилають до sekiro: shadows die twice.

Some gameplay of 谢云流传 which is a new single player arpg from chinese game developer seasun. Seasun is primarily known as the developer of the jx online series, which this game is based on. It is scheduled to release for pc and console, uses seasun’s new engine. Pic.twitter.com/gxeb7n2prs

– daniel ahmad (@zhugeex) august 30, 2021

Бійки в прийдешній грі seasun за темпом і поведінкою головного героя нагадують devil may cry. Персонаж під управлінням гравця швидко рухається, виконує комбінації і завдає ударів мечем. А в кінці ролика стало відомо, що в проекті будуть монстри і зрежисовані заставки.

Проект створюється на власному движку seasun. Він натхненний jx online, попередньою ігровою серією студії, і вийде на пк і консолях. Терміни релізу поки не повідомляються.