Surviving mars-доповнення below and beyond дозволить гравцям будувати підземні колонії

13

Студія-розробник haemimont games представила перше платне доповнення below and beyond до своєї економічної стратегії околонізації марса surviving mars. Реліз оригінальної гри відбувся в березні 2018 року-отримавши в основному позитивні відгуки surviving mars в перші 4 дні після виходу продалася тиражем в 52 тисячі копій і попалав топ продажів steam.

В surviving mars вам належить очолити весь процес освоєння краснойпланети – від першої розвідки і збору припасів до будівництва притулків відважнихпереселенців з землі. Кожен колоніст важливий для успіху місії з виживання в умовах обмежених ресурсів. А кожне досягнення принесетвам нові можливості для розвитку і дозволить зробити ще один крок на шляху до створення процвітаючого суспільства, щоб в підсумку виростити ціле покоління людей,які не знають, що таке земля.

У доповненні below and beyond епоха колонізації закінчена – починається історія досліджень. Освоївшись на поверхні марса, ви наважитеся зазирнути на планету-будуйте свою колонію в печерах і лавових трубах підповерхнею вашого нового будинку. Розгорнути базу для досліджень можна в уже існуючих будівлях або в спеціальних підземних будівлях. І звичайно ж для благоустрою нових колонійвам знадобиться більше ресурсів-здобутих можна як в глибинах марса, так і на пролітають повз астероїди. Длянедалеких подорожей в пошуках екзотичних мінералів гравцям необхідно будетстроіть ракети, проте поїздка за цінними ресурсами не буде легкою – незатримуйтеся на астероїдах, інакше вони полетять геть разом з вашим обладнанням.