Свіже оновлення deathloop поліпшило продуктивність і додало підтримку nvidia dlss

34

Видавництво bethesda softworks і розробники з французького підрозділу arkane studios повідомили про випуск першого повномасштабного оновлення для свого шутера з роглайк-елементами deathloop.

Джерело зображень: bethesda softworks

На відміну від вийшли раніше латочок, новий патч призначається не тільки для pc, але також і playstation 5. Розмір становить 11 гбайт на пк і вдвічі менше — 5 гбайт — на консолі.

На обох платформах розробники підвищили продуктивність (і при використанні трасування променів теж), виправили ряд багів (включаючи критичні), додали індикатор поганого з’єднання і поліпшили зведення звуку.

Новий патч також покращує алгоритм пошуку шляху для неігрових персонажів і їх реакцію на дії героя

На пк з виходом патча deathloop отримала підтримку технології інтелектуального масштабування nvidia dlss і звуку для контролера dualsense, а також виправлення помилок, що викликали пропуск кадрів і ривки при русі камери.

У версію deathloop для playstation 5 оновлення додало екран калібрування hdr в меню налаштувань інтерфейсу, розширило вміст «активностей» і довідки по грі на ps5, а також поліпшило вібрацію dualsense.

— поділилися розробники.

Deathloop дебютувала 14 вересня поточного року на pc (steam, bethesda launcher) і ps5. За сюжетом найманцеві кольту вану належить вибратися з тимчасової петлі на острові чорний риф, убивши за один день вісімку ідеологів.