Свіже оновлення принесло warface нову зброю і набори

24

Вчора warface отримала третю частину масштабного оновлення”таємна війна”. Додали штурмову гвинтівку kac pdw з підвищеною втратою, дальністю і скорострільністю. На неї можна причепити три модуля полум’ягасник, глушник і коліматорний приціл. Є і золота версія з більш містким магазином і підвищеним темпом стрільби.

Також арсенал поповнив пістолет-кулемет tx-15 sbr. Він розроблений на базі ar-15. Має укорочений ствол, відмінну дальність і скорострільність, але підвищену віддачу. У цій моделі також є три модулі: глушником, коліматорним прицілом і спеціальною рукояткою. Золота версія дасть вам більш об’ємний магазин і підвищену скорострільність.

Незабаром розкриють історію персонажа “молот”, але його тематичний набір із зовнішністю, серією камуфляжу, брелоками і досягненнями вже доступний.

Ввели серію» кіготь ” з яскравим оформленням. У набір входить: chiappa triple threat ” кіготь “і двл-10 м2″ кіготь”, біта” анестезія “і тематичний брелок”дезінфекція”.

Виправили баг, при якому гравці не могли отримати деякі нагороди. Зі списком інших доробок можна ознайомитися нижче.

Виправлена помилка, через яку деяка нова золота зброя могла не враховуватися в прогресі квестів бойового пропуску “таємна війна”.

Msbs radon “шрам”: виправлена помилка, через яку шкали з характеристиками зброї відображалися некоректно.