Своїми очима. Умільці додали підтримку vr в cyberpunk 2077

22

Як відомо, моддерів хлібом не годуй, дай довести якусь спірну гру до розуму. У минулому грудні cd projekt ніби спеціально для такого роду ентузіастів випустила cyberpunk 2077-рольова пригода з великими амбіціями і прорвой самих різних проблем. Ось уже цілий рік кодери-любителі перетворюють сирої реліз в цукерку: нещодавно вони навіть додали в нього підтримку окулярів віртуальної реальності.

Дякувати за це варто команду vorpx — кілька днів тому вона опублікувала на своєму сайті програму, за допомогою якої будь-який володар vr-шоломів може отримати від і без того атмосферного найт-сіті порцію абсолютно нових вражень. Встановлюється мод просто: досить завантажити архів і розпакувати його в папку футуристичної rpg. Управління, варто відзначити, вже оптимізовано під vr.

Нагадаємо, cyberpunk 2077 вийшла 10 грудня 2020 року. Незважаючи на спочатку високі оцінки преси, гра не виправдала очікувань публіки-з технічної точки зору вона виявилася недоробленою, а консольні версії так і зовсім малограбельними. З тих пір cd projekt злегка виправила становище і абияк підлатала найсерйозніші баги, проте кардинально ситуація не змінилася.