Telegram відключить сторонні клієнти, які не підтримують рекламу

40

Розробники неофіційних клієнтів telegram почали отримувати повідомлення з проханням включити відображення рекламних повідомлень, що з’явилися недавно в месенджері. Відмова виконання цієї вимоги загрожує блокуванням таких додатків.

На сайті для розробників telegram вже з’явився відповідний запис, в якій йдеться про необхідність підтримувати і правильно відображати офіційні рекламні повідомлення в додатках, що використовують telegam api. Цю вимогу необхідно виконати до 1 січня 2022 року. В іншому випадку сторонні клієнти будуть відключені від api і, отже, перестануть працювати.

” на жаль, telegram не може фінансово підтримувати сторонні програми, які не відображають спонсоровані повідомлення. Їх доведеться відключити”, – йдеться на сайті telegram.

Нагадаємо, що офіційна реклама в telegram відображається лише в каналах з більш ніж 1000 передплатників у вигляді одного невеликого повідомлення без фотографій. Крім того, до рекламних постів пред’явлений суворий звід вимог. У списку чатів, а також особистих листуваннях і групах реклами не буде. У майбутньому в telegram з’явиться платна підписка з можливістю відключення реклами.