Тільки на playstation: у marvel’s avengers додали людину-павука

23

Компанія square enix і студія crystal dynamics оголосили про додавання людини-павука в marvel’s avengers . Популярний супергерой став ексклюзивним персонажем в пригодницькому бойовику на консолях playstation 4 і playstation 5 . Для його отримання необхідно завантажити пакет оновлень 2.2 .

“акробатичні таланти людини-павука запропонують абсолютно нові способи ведення бою, як поодинці, так і з друзями. Унікальні прийоми і навички стануть незамінною підмогою для штурмового загону в завданнях “ініціативи “месники”.

Історія людини-павука стане доступна гравцям в рамках неблокіруемих випробувань “ініціативи ” месники”. Пітер паркер дізнається про нову смертельну небезпеку. Йому доводиться співпрацювати з месниками, щоб перешкодити аім роздобути нову розробку для створення непереможної армії синтоїдів. І хоча паркер не хоче розкривати свою особистість, йому вдається подружитися з міс марвел і чорною вдовою. Однак робота в команді дається йому нелегко. Чи приєднається він до месників на повну ставку або вирішить битися з аім поодинці?”,- йдеться в описі оновлення.

В іншому оновлення 2.2. Додає в усі версії новий унікальний рейд для чотирьох гравців, кілька нових систем і зміни вже існуючих.

Розробники описують ключові нововведення так:

  • замовлення 8>–>- це абсолютно новий спосіб заробити предмети зовнішнього вигляду, матеріали та інші нагороди тільки завдяки своїм ігровим талантам, про що часто просили учасники спільноти marvel’s avengers. Кожне замовлення коштує 500 елементів і включає в себе деяку кількість предметів із загальної колекції в 250 штук. Є невелика ймовірність, що в замовленні гравцеві попадеться преміальний костюм, який не можна отримати іншим способом. Але не обов’язково покладатися на удачу: гравці автоматично отримають його за 100-й замовлення.
  • підвищення максимального рівня потужності 8>–>- максимальний рівень потужності буде підвищений з 150 до 175. Для проходження найскладнішого випробування в грі-рейду кло “дисонуючий звук” для чотирьох гравців в елітному варіанті – знадобиться найкраще спорядження.
  • поліпшення спорядження – гравці зможуть переробити спорядження з більш високим рівнем потужності для поліпшення свого поточного спорядження. Завдяки цьому рівень поточного спорядження стане відповідати рівню переробленого предмета (за рідкісним винятком).
  • рейд кло “дисонуючий звук” – через деякий час після подій, що розгорнулися в доповненні “війна за ваканду”, ультразвукове чудовисько кло повернулося в насип вібраніума, щоб знищити ваканду. Чорна пантера і месники повинні його зупинити.