Тофер грейс прокоментував повернення до ролі венома в “людині-павуку: немає шляху додому»

22

«людина-павук: немає шляху додому” вже довгий час є найбільш обговорюваним фільмом за коміксами.

Хоча «шан-чі і легенди десяти кілець» досягають успіху в прокаті, кінокомікс не може зрівнятися з тим, як фанати ставляться до останнього проекту mcu в 2021 році. Це було як ніколи ясно, коли перший трейлер встановив рекорд за переглядами, обійшовши «месників: фінал ” .

Ролик показав, що лиходії з попередніх фільмів про людину-павука повертаються. Доктор восьминіг альфреда моліни був представлений у всій красі, а гарбузові бомби зеленого гобліна віллема дефо просто неможливо було не помітити. Крім того, нас чекають і інші камео, якщо вірити витокам.

Одне з імен, яке не спливало в чутках, – це тофер грейс, який зіграв венома в кіно до тома харді. Під час сесії запитань і відповідей на reddit зірку «людини-павука 3» запитали, чи буде він частиною «немає шляху додому» .

Важко сказати, на яку відповідь сподівався шанувальник, але грейс дав забавну і саркастичну відповідь, з якої з’ясувалося, що в майбутньому фільмі також будуть присутні «актори з оригінального шоу «людини-павука» 70-х, аквамен і бетмен (аффлек, а не кітон)».

Будь ласка, не кажіть це нікому, але так, я з’явлюся. Сюжет починається з пітера паркера (том холланд), який засмучується, що всі знають його таємну особистість, а потім відбувається божевільна фігня з доктором стрендж, тому восьминіг (альфред моліна) з’являється в його вимірі. Потім електро і зелений гоблін вистрибують з одного з тих «енергетичних кіл». Тоді том харді і я вискакують і б’ються один з одним, і я перемагаю – очевидно) – це навіть не бійка, тому що я просто відразу надру йому дупу. Щоб не видати занадто багато, я лише скажу, що у фільмі з’являться деякі актори з оригінального шоу про людину-павука 70-х, кросовера аквамена і бетмена (аффлек, не кітон), а також привид хана соло з «зоряних воєн: скайуокер. Схід “і єва з ” валл-і ” .

Ясно, що тофер грейс просто жартує. Але які шанси, що він з’явиться? що ж, його камео вкрай малоймовірно. Зараз у sony pictures є тільки один веном, і його грає том харді.