Топ-5 онлайн генераторів QR-кодів — як швидко закодувати дані?

496

QR-код — це носій інформації у вигляді двомірного зображення з характерним малюнком, здатний зберігати в зашифрованому вигляді різні цифрові дані: тексти, картинки, адреси веб-сторінок, логіни, паролі, телефони, географічні координати і багато іншого.

Для розпізнавання QR-кодів використовуються камера мобільного телефону і спеціальне програмне забезпечення, наприклад, QR Droid Code Scanner, QuickMark і т. д.

QR-коди здатні вмістити більше інформації, ніж лінійні штрих-коди, тому область застосування у них ширше.

З їх допомогою можна закодувати опис об’єкта або призвести до джерела, де ці відомості зберігаються.

QR-коди можна зустріти в рекламних буклетах, на упаковках товарів, на етикетках, чеках, вітринах, а також в Інтернеті, де вони використовуються у тому числі для авторизації користувачів на сайтах.

Топ-5 онлайн генераторів QR-кодів — як швидко закодувати дані?

Існують статичні і динамічні QR-коди:

 • Статичний код зберігає незмінну інформацію, тобто після його створення закодовані дані замінити не можна.
 • Динамічний код дозволяє вносити правки в збережену інформацію без зміни самого коду.

Для створення QR-коду використовуються генератори — програми і інтернет-сервіси. З п’ятьма популярними онлайн генераторами QR-кодів ми і познайомимо вас далі.

Visualead

Visualead.com — безкоштовний багатомовний генератор «дизайнерських» QR-кодів з великим набором шаблонів і потужним вбудованим редактором.

Сервіс призначений для бізнесу і приватних користувачів.

Він дозволяє створювати статичні і динамічні QR-коди з будь-якою інформацією всередині.

Барвисто оформлений QR-код від Visualead.com може використовуватися як елемент фірмового стилю і служити прикрасою сайту, упаковки, візитки та іншого.

Можливості сервісу:

 • Кодування текстів, візитних карток, повідомлень Facebook і Twitter, URL-адрес, посилань на відеоролики, музичні треки та багато іншого.
 • Створення QR-коду на зображенні — інтерфейс або з галереї сайту.
 • Створення унікального дизайну кожного коду за допомогою редактора — змінення кольорів і пропорцій, згладжування кутів, нахили, повороти і т. д.
 • Є вбудований онлайн-генератор QR-кодів з логотипами.

Крім того, власникам сайтів Visualead.com пропонує використовувати власний Visual QR Code API для швидкої генерації великого обсягу «візуальних» (художньо оформлених) QR-кодів різного призначення.

Ця можливість надається за плату.

Сильними сторонами сервісу є широкий функціонал і простір для творчості. Недоліком можна назвати лише відсутність російськомовного перекладу всіх сторінок, крім головної.

TrusTthisProduct

Топ-5 онлайн генераторів QR-кодів — як швидко закодувати дані?

TrusTthisProduct.com — це розділ інформаційного сервісу про виробників, товари та послуги, що має в наборі безкоштовний генератор QR-кодів онлайн.

Дає користувачеві можливість створювати статичні, динамічні QR-коди, а також коди для бізнесу.

У складі сервісу є редактор, що дозволяє налаштовувати окремі параметри коду:

 • розмір;
 • надмірність (рівень корекції помилок);
 • тип файлу зображення — растровий (.png) або векторному (.svg і .eps);
 • колір коду;
 • колір фону;
 • прозорість.

Для створення динамічного QR-коду та коду для бізнесу необхідна реєстрація на сайті.

Політика TrusTthisProduct.com в області генерації QR-кодів — це простота, мінімалізм і висока продуктивність. Без художніх цінностей.

QR Coder

Топ-5 онлайн генераторів QR-кодів — як швидко закодувати дані?

QR Coder.ru — безкоштовний російськомовний онлайн генератор QR-кодів у векторі, що дозволяє за пару хвилин зашифрувати будь-який текст, SMS-повідомлення, візитну картку або посилання на сайт.

Для цього достатньо відкрити відповідну вкладку на головній сторінці, заповнити поля і натиснути Ctrl+Enter. Реєстрація на сайті не потрібна.

Поряд з формою створення коду наведена інструкція по його розшифрування, а в сусідньому розділі зібрані посилання на програми розпізнавання для різних мобільних платформ.

Можливостей вправлятися в мистецтві дизайну QR Coder не передбачає. Головний «коник» цього сервісу — швидкість і простота. Але комусь це може здатися і недоліком.

Creambee

Топ-5 онлайн генераторів QR-кодів — як швидко закодувати дані?

Creambee — ще один російськомовний багатофункціональний генератор QR-кодів для комерційного та некомерційного використання.

Дозволяє кодувати різну інформацію як в статичному, так і динамічному форматі. У тому числі:

 • картинки;
 • візитки;
 • повідомлення для соціальних мереж;
 • посилання на сайти;
 • SMS і т. д.

На сайті є безліч прикладів використання інтерактивних QR-кодів в різних областях бізнесу.

Зверніть увагу! Крім генерації, який зареєстрований користувач може безкоштовно зберігати свої QR-коди в особистій папці, створювати мобільні сайти, картки товарів, книги відгуків, купони. Бізнес-акаунти додатково отримують інструменти аналізу: статистику переходів з кодом, відомості про індексування пошуковими системами, панель реселлера, можливість підключити сервіс «Яндекс.Метрика» та багато іншого.

Кожному користувачеві Creambee доступний графічний редактор з великими можливостями. Також тут можна платно замовити персональний дизайн QR-коду.

QRCC

Топ-5 онлайн генераторів QR-кодів — як швидко закодувати дані?

Сервіс QRCC відрізняється від розглянутих вище тим, що крім звичайних, дозволяє створювати Micro QR-коди (зменшені версії звичайного двовимірного коду) і Datamatrix (надмініатюрні коди для маркування дрібних предметів).

Вбудований редактор не блищить різноманітністю можливостей — він дозволяє лише задати колір коду і фону, додати кілька рядків опису, розмістити в середині логотип і вибрати один з чотирьох доступних розмірів.

Всі QR-коди створюються тільки в статичному форматі зі стандартною інформацією всередині: текст, телефон, SMS, email, координати Google Maps, URL тощо.

Однак тут є і ще одна незвичайна функція — після генерації коду ви можете одразу замовити з ним який-небудь сувенір.

Топ-5 онлайн генераторів QR-кодів — як швидко закодувати дані?

Все, як кажуть, «не відходячи від каси».

Як створити QR код

QR код – це двовимірне зображення. Основна перевага QR – коду- розпізнавання спеціальної скануючої програмою, встановленою на смартфон або планшет під управлінням, наприклад, Андроїд