Toughfan 12 і 14 — новий вентилятор для радіаторів від thermaltake

21

Виробник thermaltake представив два вентилятора для радіаторів – toughfan 12 і 14-в новій білому забарвленні.

Раніше компанія вже випускала продукти цієї серії в чорному, бірюзовому, зеленому і чорно-білому кольорах.

Пристрої відрізняються безшумним охолодженням, високою стабільністю і тривалим терміном служби.радіатори оснащені вентилятором з високим статичним тиском і шім управлінням, що дозволяє йому працювати з максимальною робочою швидкістю до 2000 об/хв при збереженні низького рівня звукового шуму (всього 22,3 дб-а).

Центральна частина двигуна виготовлена з мідно-сталевого корпусу, що збільшує його довговічність і знижує рівень шуму. Прикріплені до кутів антивібраційні гумові прокладки допомагають гасити вібрацію під час роботи і захищають вентилятор і корпус.

Гідравлічний підшипник нового покоління з унікальною конструкцією дозволяє мастилі концентруватися в критичних областях, краще знижуючи тертя і продовжуючи термін служби вентилятора.лопаті вентилятора виготовлені з рідкокристалічних полімерів, що володіють високою міцністю; їх низький коефіцієнт теплового розширення допомагає знизити вібрацію пристрою при повному навантаженні.

Лопаті виконані в світло-сірому кольорі з перламутровим відблиском, що дуже елегантно поєднується з білим кольором корпусу.