Toyota може стати одним з клієнтів першого підприємства tsmc в японії

10

Вчорашня новина про структуру інвесторів і бенефіціарів будівництва першого підприємства tsmc на території японії продовжує обростати подробицями. Як з’ясовується, місцева влада готова покрити за допомогою субсидій до половини бюджету будівництва, а постачальник автокомпонентів на конвеєр toyota motor зацікавлений у появі такого підприємства в японії.

Джерело зображення: tsmc

Видання nikkei asian review до ранку доповнило інформацію повідомленням про наміри японської влади підтримати інвесторів субсидіями в розмірі половини від $7 млрд, необхідних для будівництва підприємства. Відповідні видатки будуть закладені в уточнений проект бюджету на 2021 фіскальний рік, який буде розглянуто японським парламентом. Законодавці зійшлися на думці, що економічна безпека країни заслуговує відповідних субсидій, якщо мова йде про організацію на території японії передового літографічного виробництва. Чутки раніше приписували згадуваному підприємству tsmc здатність випускати 16-нм продукцію.

Інтерес до участі в будівництві підприємства проявляє і компанія denso, як зазначає японське видання. Це найбільший постачальник автокомпонентів для марок, об’єднаних під крилом toyota motor. Фінансуючи закупівлю і монтаж обладнання на підприємстві tsmc, компанія denso розраховує на стабільні поставки спеціалізованих чіпів для автомобільних систем, які тут же і будуть проводитися. Дефіцит напівпровідникових виробів на першому етапі обходив toyota стороною, оскільки вона ще з досвіду минулих стихійних лих примушувала підрядників тримати на складах чотиримісячний запас комплектуючих, але до вересня він виснажився, і автогігант змушений був скоротити обсяги виробництва автомобілів на 40% і вдатися до зупинки конвеєра на кілька днів.