Трейлери vr-версії resident evil 4 для oculus quest 2

20

facebook і capcom представили новий динамічний трейлер з новим геймплеєм resident evil 4 vr і оголосили, що гра вийде 21 жовтня спеціально для oculus quest 2.

Resident evil 4 vr була анонсована раніше цього року і розробляється armature як ексклюзив для quest 2. Це означає, що тільки власники quest 2 (і, мабуть, будь-які майбутні автономні гарнітури oculus, які ще не були оголошені) зможуть отримати в свої руки цей vr-порт оригінальної гри. Оригінальна гарнітура quest не буде підтримуватися, як і випуск гри на платформах pc vr або psvr.

Як було оголошено раніше, facebook заявляє, що ви зможете грати стоячи або сидячи з підтримкою різних режимів руху, включаючи телепортацію і масштабування кімнати.

Ви як і раніше будете переміщатися за допомогою аналогового джойстика, але armature додала повноцінну оснастку для верхньої частини тіла поверх персонажа леона, щоб об’єднати його руху з інтерактивністю двох рук, що досягається за допомогою сенсорних контролерів. Зброя і предмети були перетворені в фізичні об’єкти, тому ви можете підбирати їх і взаємодіяти з ними.