Творець ethereum розкритикував ідею впровадження біткоіни в сальвадорі

8

Відповідаючи на питання користувача reddit, один з творців криптовалюта ethereum віталік бутерін (vitalik buterin) розкритикував підхід сальвадора до впровадження біткойнов в країні, назвавши його «безрозсудним». За його словами, такі заходи в перспективі зіграють проти криптовалют.

Ndtv.com

Відомо, що з вересня з ініціативи президента сальвадора найіба букеле (nayib bukele) в країні прийнятий біткоіни в якості офіційного засобу платежу. “заходи з примусу бізнесу приймати певну криптовалюту суперечить ідеалам свободи, які, як передбачається, повинні мати важливе значення для криптоекосистеми», — заявив бутерін.

Користувач reddit скаржився на диктаторські принципи ведення справ президентом букеле. За його словами, саме створення криптовалют народилося з ідеї сформувати децентралізовану фінансову екосистему, «не контрольовану жодною людиною, групою або спільністю». Те, що робить букеле – прямо протилежно цим ідеям.

Користувач назвав це «непопулярною думкою», на що бутерін відповів, що нічого непопулярного в цьому немає, а тактика просування біткоіни серед мільйонів людей сальвадору одночасно і майже без всякого навчання безрозсудна. Величезна кількість невинних жителів можуть стати жертвами зловмисників. Додатково він розкритикував прихильників біткоіни за їх підтримку влади сальвадора в подібному сумнівному починанні, «сліпо нахвалюють» букеле.

Ethereum є другою найбільшою криптовалютою в світі за обсягом ринкової капіталізації. Бутерін повсюдно підтримує події і процеси, пов’язані з поширенням криптовалюта, категорично не торкаючись політики. Тим не менш, цього разу він зробив виняток, давши коментар з частково політичного питання.