Творець серії yakuza покинув ryu ga gotoku studio. Анонсовано сиквел yakuza: like a dragon

12

Цього року японському розробнику ryu ga gotoku studio виповнилося 10 років з моменту заснування. Ця студія є дочірньою компанією sega і відома за серіями ігор yakuza і lost judgment. Але крім річниці у розробника відбулася ще одна важлива подія-внутрішня перебудова штату спільно з відходом двох значущих співробітників. Студію покинули глава і творець франшизи yakuza тошіхіро нагоші (toshihiro nagoshi) і продюсер серії дайске сато (daisuke sato).

Про це було оголошено в останньому повідомленні від ryu ga gotoku, де також повідомляється, що місце глави тепер займе давній продюсер і сценарист серії масаеші екояма (masayoshi yokoyama). У свою чергу він заявив, що команда розробників продовжить робити все можливе, щоб виправдати всі очікування фанатів.

А вийде у них це зробити чи ні, шанувальники зможуть побачити в майбутньому сиквелі yakuza: like a dragon, який вже знаходиться на стадії розробки, як повідомляє новий глава студії. Побачити продовження від “нової” ryu ga gotoku користувачі зможуть протягом року з цього моменту, і екояма сподівається, що воно викличе у фанатах почуття “це те, що ми чекаємо”.