Twitch трохи зламали, повісивши замість обкладинок розділів ігор те саме фото джеффа безоса

17

В результаті дій якогось зловмисника напередодні глядачі twitch могли спостерігати замість обкладинок ігрових розділів відомий знімок засновника amazon джеффа безоса.

Увагу на це першими звернули користувачі майданчика, адміністрація ж виправила ситуацію лише через пару годин. Споглядати фотографію можна було на сторінках найбільш відомих ігор на кшталт gta v, dota 2 і minecraft.

More twitch shenanigans are afoot. All game directory header pictures on the web version of twitch are now showing a closeup picture of jeff bezos. It’s been like this for the last 2 hours. Pic.twitter.com/lckp9jgmcc

– aneternalenigma (@aneternalenigma) october 8, 2021

Pic.twitter.com/55bk2t9rbd

— aneternalenigma (@aneternalenigma) october 8, 2021

Сталася нп через два дні після того, як в мережу, нібито через помилку в зміні конфігурації сервера, потрапив вихідний код сайту разом з інформацією про доходи стримерів. Хоча мова може йти не про злом в звичному розумінні, а про маніпуляції з кешем.

Редактор the verge том уоррен провів журналістське розслідування і поспілкувався з колишніми співробітниками twitch, які заявили, що для компанії на першому місці був прибуток, а не безпека. І на платформі давно спостерігаються проблеми по частині модерації.

Більш того, в руках хакерів тепер api і ключі для внутрішніх сервісів amazon, мішенями ж можуть стати стримери, які отримують дохід від підписок prime gaming. Чотири роки тому шахраї, скориставшись пролом у захисті, вже атакували авторів контенту, що мали частку з twitch prime. Компанія тоді не стала зраджувати ситуацію розголосу.