У double fine productions “поки що немає планів” на psychonauts 3

24

Вийшла 25 серпня на пк, ps4, xbox one, xbox series x і series s. Гра отримала високі оцінки від критиків і має в steam рейтинг 98% при 2864 відгуках від користувачів. Запуск проекту можна назвати успішним, проте студія double fine productions не поспішає братися за продовження — створення psychonauts 3 не входить в поточні плани розробників.

Джерело зображення: double fine productions

Відповідну заяву засновник і керівник double fine тім шейфер (tim schafer) зробив в інтерв’ю виданню the gamer. Він сказав: “ви на 100% закінчили гру [psychonauts 2]? ви не можете питати про третю [частини], адже у нас пішло п’ять років на створення сиквела, а ви його вже повністю пройшли. Поки що немає планів на”трійку”. Ніяких правил на цей рахунок теж немає, ми ні перед чим не закриваємо двері. Думаю, ми з командою з нетерпінням чекаємо чогось абсолютно нового. Ми любимо цих персонажів, а світи [франшизи] легко розширювати для нових пригод, але зараз нічого не планується”.

Джерело зображення: double fine productions

Нагадаємо: перша частина psychonauts вийшла в 2005 році в сша, а пізніше дісталася до європи. Сиквел з’явився на світ через більш ніж п’ятнадцять років після неї. Наприкінці серпня тім шейфер заявив, що його команда хоче створити абсолютно нову гру, а не продовження тієї чи іншої серії.