У китаї створили невидиму надзвукову ракету з емі

14

Китайські дослідники створили зброю, здатну вивести з ладу інфраструктуру противника. Боєголовка буде переміщатися зі швидкістю в шість разів вище швидкості звуку і викличе масштабний електромагнітний імпульс, виводячи з ладу всю електроніку у величезному діапазоні.

В даний час вся військова техніка покладається на системигеопозиционирования, а також потребує розвідувальних даних і другойсовременной інфраструктурі. Судячи з усього, саме в це слабке місце планують вступити військові китаю, коли мова йде про потенційного супротивника. Повідомляється про створення ракети, вибух якої викличе електромагнітний імпульс (емі), що виведе з ладу всі електричні прилади в межах 2 км.

Поки дальність ракети становить 3000 км — це відстань з урахуванням величезної швидкості вона здатна подолати за 25 хвилин.при цьому виявити боєголовку практично неможливо, оскільки вона буде розташовуватися в межах земної атмосфери, щоб ухилятися від космічних систем. Одночасно з цим використовується активна технологія маскування, що дозволяє уникати радарів на землі. Вчені пояснюють,що ніхто не дізнається, що зброя вже в дорозі, а вибух застане противника зненацька.

Скритність забезпечує так званий плазмовий плащ, що утворюється на поверхні ракети за рахунок іонізації повітря під дією тепла, що виробляється під час польоту. Крім того, всередині не буде батареї, а вся енергія генерується за рахунок суперконденсаторовс питомою потужністю в 20 разів більше, ніж у акумулятора. Це призведе до вивільнення 95% енергії всього за 10 секунд.

” активна невидима електромагнітна імпульсна зброя, заснована на регенерації енергії, відповідає нинішній тенденції розвитку швидкої війни, сильної конфронтації і повномасштабного інформаційного збитку»,— заявляють китайські вчені.