У мережі продають цифровий nft-музей [відео]

14

Представники xr-студії delta reality вирішили виставити на продаж цифровий nft-музей, який включає в себе 12 творів цифрового мистецтва.

Автори пишуть, що modal є автономною. Він включає 2d-зображення та відео, а також 3d-інтерактивні об’єкти. Музей став плодом уяви колективу художників та інженерів, об’єднуючи мистецтво і технології в цілісному віртуальному середовищі.

«цифрове мистецтво та nft мають величезний потенціал. При створенні modal ми хотіли показати це, розсунувши межі як технологій, так і художнього вираження. Наша мета полягала в тому, щоб показати, наскільки великі можливості цифрового мистецтва. Саме тому ми створили його як nft modal — хотіли переконатися, що воно живе власним життям і росте», — пишуть автори проекту.

Передбачається, що музей буде постійно наповнюватися зарахунок нових творів мистецтва, анімацій та інших об’єктів. Покупець получітдоступ до всіх файлів і кодів проекту modal, але не зможе самостійнодобавлять туди нові роботи або змінювати вже створені. Цю роль на себе берестудія delta reality.