У мережі з’явилася ролик мережевого матчу тактичного шутера з видом зверху thunder tier one

33

Реалістичний шутер з видом зверху thunder tier one від розробників krafton виходить зовсім скоро , а саме 7 грудня 2021 року на пк в steam і в мережі з’явився ролик із записом одного з режимів який буде доступний в грі, а саме пвп.

Thunder tier one-реалістична гра, в якій гравці приєднуються до елітної команди спеціальних операцій, загону доручено зупинити небезпечну терористичну організацію, що сіє хаос у вигаданій східноєвропейській країні салобія. У кооперативному режимі для 4 гравців, онлайн-pvp або соло з товаришами по команді ai гравці повинні ретельно вибирати своє спорядження і використовувати всі тактичні навички, щоб успішно пройти через сюжетну кампанію з дев’яти місій.

Кампанія з 9 завдань, розроблена для спільної гри 4 користувачів, проведе вас через різні сценарії. Ключем до успіху стануть командна робота і взаєморозуміння.в одиночному режимі вас будуть супроводжувати 3 ші-персонажа, розумно реагують на всі ситуації. Ви також можете прийняти командування і віддавати їм індивідуальні та групові накази. Як взаємодіяти з ними, вирішувати тільки вам.