У mytracker став доступний інструмент для виявлення фрода на сайтах

33

В системі мультиплатформенної аналітики mytracker з’явився новий інструмент для виявлення фрода. Він дозволяє аналізувати трафік веб-сайтів і виявляти основні види шахрайства. Це дає можливість захистити проекти від недобросовісних майданчиків, а також зберегти бюджет.

Рішення аналізує веб-сайти за 11 метриками, частина з яких також працює в інструменті fraud scanner.

Три показники унікальні і розроблені спеціально для оцінки сайтів:

Збігаються відвідування (matching visits), видимість банера з рекламою і його розмір на сторінці користувача (small viewport), показник ptr (кількість веб-пристроїв, у яких висока частка переглядів через проксі).

За результатами оцінки користувачам доступна детальна аналітика щодо наявності підозрілого трафіку на всіх рекламних майданчиках. Частиною метрик можна користуватися безкоштовно, а просунуті показники будуть доступні на платній основі.

Алгоритми машинного навчання самостійно відзначають джерела, які не пройшли перевірку за цими метриками, як підозрілі. При цьому інструмент не видаляє їх автоматично-рекламодавці самі вирішують, що робити з невалідним трафіком і як далі будувати відносини з недобросовісним партнером.

Рішення розроблено на базі інструменту fraud scanner, який аналізує установки мобільних додатків на предмет фрода по 19 параметрам. Серед них завантаження на підозрілі пристрої, нехарактерно короткі установки та інші види сумнівної активності.