У продаж надійшов deathloop-інноваційний екшен від arkane studios

6

Відбувся реліз deathloop — нового проекту від arkane studios, який позиціонується розробниками як «шутер нового покоління». Гра розповідає історію про двох ідеальних вбивць, які застрягли на острові чорний риф в загадковій часовій петлі. Вони приречені проживати один і той же день знову і знову.

Вирватися з петлі буде не так вже й легко — для цього потрібно знищити вісім ключових цілей. Кожен виток петлі – це можливість дізнатися щось про світ, випробувати нові шляхи і методи, обзавестися новими здібностями і зброєю.

Головний герой deathloop-кольт, винахідливий і тямущий найманець, вимушений поневірятися по чорному рифу, стильно обставленому ретрофутуристическому світу в дусі 1960-х.за героєм полює джуліанна, управління якої можна довірити іншому гравцеві. Проходити deathloop в повній самоті теж можна, в такому випадку діями джуліанни буде керувати комп’ютер.

Deathloop вийшла на pc і playstation. У магазині valve у гри поки не найвищі оцінки – тільки 64% рейтингу на підставі понад 420 відгуків. Але тут важливо відзначити, що перші незадоволені покупці лають проект виключно за погану оптимізацію при далеко не самої передової графіку. Навіть у власників систем з rtx 3080 трапляються серйозні «просадки» fps — зі 120 до 30.

А ось критики залишилися без розуму від нового проекту arkane studios — на тому ж metacritic у pc-версії deathloop є 88% рейтингу на підставі 14 рецензій.