У steam відбувся реліз no straight roads: encore edition-запальної пригоди з ритмічними боями

50

Оригінальна no straight roads вийшла 25 серпня 2020 року і була доступна на playstation 4, xbox one, nintendo switch і на pc стала ексклюзивом epic games store .

І ось через більш ніж рік гра, разом з усіма випущеними доповненнями і поліпшеннями, нарешті то стала доступна і в steam, причому за більш привабливою ціною

Створіть власну рок-групу і покладіть кінець жадібної корпорації в грі no straight roads — музичному пригоді в жанрі екшен від розробників metronomik і видавництва sold out.

відправляйтеся в подорож по vinyl city, бийтеся з місцевими суперзірками і звільніть місто від edm-гніту імперії nsr в динамічному пригоді, де вас чекають ритмічні бої з видом від третьої особи, і все це під ульотну музику!

особливості :

  • досліджуйте світ vinyl city, зустрічайте велетенських персонажів і очоліть музичну революцію проти edm-імперії.
  • запалюйте в одиночній компанії або відривайтеся разом з другом в диванному кооперативі.освоюйте ритмічні бої від третьої особи за mayday і zuke — учасників інді-рок-групи bunk bed junction, кожен з яких володіє своїм музичним зброєю і унікальними прийомами.
  • кидайте виклик суперзіркам різних музичних жанрів: вбивчому бой-бенду, діджею вселенського масштабу, чудо-піаністу і багатьом іншим, хто встане на вашому шляху до відродження року.
  • боріться за право творити рок! вивчайте нові рухи, покращуйте здібності і використовуйте силу музики, щоб перетворити свої інструменти в справжню зброю.
  • насолоджуйтесь приголомшливими енергійними композиціями від таких видатних музичних талантів, як falk au yeong, andy tunstall, funk fiction, masahiro” godspeed ” aoki, az samad, clyde rabatel і video game orchestra.