У telegram з’явиться premium-підписка з відключеною рекламою

69

Засновник telegram опублікував у своєму блозі нові подробиці про прийдешні зміни в роботі популярного месенджера. Він розповів, які опції будуть доступні користувачам і власникам каналів для відключення показу рекламних оголошень, анонсованих в кінці минулого місяця.

За словами дурова, вже в листопаді в telegram може з’явитися недорога платна підписка. Вона дозволить всім бажаючим підтримати месенджер і заодно позбутися від показу реклами у всіх каналах. Її точна вартість і умови підключення будуть оголошені розробниками пізніше. Крім того, аналогічну можливість отримають і автори каналів, хоча реалізована вона буде інакше.

Автори деяких каналів також хотіли б “вимикати” рекламні оголошення в своїх каналах для всіх користувачів. В даний момент ми прораховуємо економічні умови цієї опції. Скоро рекламодавці зможуть розміщувати “невидиме” оголошення в будь — якому каналі, яке — за умови достатньої вартості показу — призведе до відсутності оголошень в цьому каналі, – зазначив засновник telegram.

Павло дуров також нагадав, що месенджер не буде показувати рекламні повідомлення в списку чатів, особистих бесідах або групах. Вони будуть відображатися лише у великих каналах, підтримка яких призводить до найбільших витрат з боку розробників програми. Пріоритетом команди telegram залишатимуться інтереси користувачів і авторів контенту.