У трейлері demon slayer: kimetsu no yaiba показали арку демонічного поїзда

20

Sega опублікувала свіжий трейлер файтинга demon slayer: kimetsu no yaiba-the hinokami chronicles, створюваного на основі аніме-серіалу «винищувач демонів» («клинок, що розсікає демонів»). У ньому ми можемо побачити сюжетний режим пригод і режим “виклик”, що дозволяє битися будь-яким з представлених персонажів з ботом або реальним гравцем.

Трейлер вперше повноцінно продемонстрував арку демонічного поїзда. До цього ми могли бачити, хіба що, окремі фрагменти. Саме на основі даної арки був створений повнометражний фільм «винищувач демонів: поїзд “нескінченний”», дії якого розгортаються з 53 по 69 глави манги.

Розробники також підтвердили, що всі шість нових іграбельних бійців, яких додадуть безкоштовно після релізу, виявляться демонами. Крім того, підтримка 60 fps на pc, playstation 5 і xbox series x|s з’явиться разом з виходом оновлення (ролики при цьому залишаться в 30 fps).

Demon slayer: kimetsu no yaiba the hinokami chronicles вийде 15 жовтня 2021 року на pc, playstation 4, playstation 5, xbox one і xbox series x|s. Власники digital deluxe edition зможуть почати грати з 13 жовтня.