У twitter тепер можна давати чайові в біткоіни

26

Функція twitter tip jar була оновлена і попутно отримала нову назву. Тепер вона називається просто “чайові” (tips) і пропонує нові способи фінансових пожертвувань вашим улюбленим авторам. Серед цих способів gofundme, picpay і біткоіни через strike на основі bitcoin lightning network.

Tips являє собою систему, за допомогою яких можна висловлювати подяку авторам. Якщо у них ця функція включена в налаштуваннях, ви можете відправляти їм пожертвування.

На цьому тижні система була оновлена. Правда, strike для відправки біткоіни можуть зараз використовувати тільки жителі сша і сальвадору, де біткоіни став недавно офіційною валютою. Їм потрібно створити аккаунт в strike і додати адресу гаманця bitcoin lightning в профіль. Якщо у вас є гаманець bitcoin lightning, можна відправляти пожертвування на рахунок strike, скопіювавши адресу гаманця.

На думку представників twitter, цифрові валюти підвищують активність людей в економіці і допомагають відправляти гроші через кордони з мінімальними перешкодами.

Якщо всі вимоги виконані, потрібно клікнути на іконку із зображенням грошей на сторінці профілю обраної людини в twitter. Далі вибирається метод оплати. Twitter не бере комісію, але її можуть брати вибрані платіжні системи.

Як вже сказано вище, крім біткоіни в якості засобів оплати додали gofundme (онлайн-платформу для збору коштів) і picpay (бразильську платформу для мобільних платежів). Спочатку чайові з’являться на платформі ios, в найближчі тижні і на android.