У victoria 3 вам потрібно буде переконати своїх союзників, якщо ви хочете укласти мирну угоду

26

Після серії щоденників, присвячених війнам, розробники майбутньої грандіозної стратегічної гри victoria 3 розповіли, чим закінчаться війни. Це відбудеться або в разі капітуляції однієї зі сторін, або якщо воюючі сторони зможуть розробити мирний договір. В останньому щоденнику розробників відзначені деякі цікаві відмінності від грандіозних стратегічних ігор paradox , особливо в тому, що стосується того, хто повинен диктувати умови мирної угоди.

Як і у випадку з crusader kings iii , наприклад, війни в victoria 3 ведуться через «висунуті претензії» і мають конкретні військові цілі-зазвичай це територія, яку одна сторона намагається відібрати в іншої. У victoria 3 ви почнете з високого рівня військової підтримки вдома, але з часом це значення буде зменшуватися, і воно може падати швидше в залежності від таких факторів, як виснаження, ворожі сили, що окупують вашу територію, і економічні наслідки. Якщо ваша військова підтримка досягає -100, ви змушені капітулювати.

Лідер війни може замість цього запропонувати мирну угоду, щоб покласти край бойовим діям, а victoria 3 дає велику творчу свободу при розробці цих договорів. Ви можете створити пропозицію договору, в якому обидві сторони поступаються військові цілі іншої, але є заковика: будь-який з ваших союзників також повинен погодитися з угодою, перш ніж вона може бути ратифікована.

Цього разу створення договорів стане набагато цікавішою справою. Наприклад, ви не можете вирішити укласти мир, який включає в себе передачу величезних ділянок території ваших союзників – принаймні, без відмови від чогось власного.

Ai теж буде стежити за вашою військовою підтримкою-щоденник пояснює, що навіть якщо власна військова підтримка знизилася до негативної, він навряд чи підпише угоду, якщо буде знати, що ваше населення ось-ось змусить вас капітулювати.