Ubisoft відзначає 20-річчя tom clancy’s ghost recon. Наступного тижня анонсують нову гру

14

Видавництво ubisoft повідомило, що відзначає 20-річчя своєї серії тактичних шутерів tom clancy’s ghost recon . До ювілею буде організована відеопрезентація, прем’єра якої відбудеться на youtube 5 жовтня в 20:00 за московським часом.

На заході будуть представлені два «сюрпризи». Сюрприз номер один називається ” ghost recon legacy “, що може бути презентацією, що розповідає про історію франшизи ghost recon і її вплив на ігри. Сюрприз номер 2-це закулісна зйомка t om clancy’s ghost recon breakpoint , самої останньої частини в серії.

Однак найцікавіша інформація, яку тизерять для показу, – це світова прем’єра нового проекту. Про те, що являє собою новий проект, дається не так багато інформації, але презентація почнеться о 20:15 за московським часом під час заходу.

Перша відеогра tom clancy’s ghost recon була випущена на пк в листопаді 2001 року. Гра стала популярною завдяки своїй точності, сучасній графіці того часу і високої складності. Гра натхненна письменником томом кленсі, і це одна з багатьох ігрових франшиз з ім’ям автора в назві. Інші франшизи з ім’ям тома кленсі-rainbow six, splinter cell і the division.