Умовно-безкоштовний екшен century: age of ashes з польотами на драконах вийшов в steam

44

Розробники з незалежної французької студії playwing оголосили про випуск свого умовно-безкоштовного онлайн-екшену century: age of ashes. Проект поки вийшов тільки на пк, але в доступному для огляду майбутньому обзаведеться консольними і мобільними версіями.

Джерело зображення: steam

У century: age of ashes команди гравців б’ються між собою на величезних літаючих драконах. У поточній версії проекту є три класи наїзників: вітрозахисниця, мародер і фантом. Кожен з них може запропонувати свій геймплей з унікальними особливостями. Доступних режимів теж тільки три, але автори обіцяють регулярно поповнювати гру новим контентом.

По ходу просування за особливою шкалою прогресу в century: age of ashes гравцеві будуть відкриватися додаткові можливості індивідуальної настройки свого персонажа, але всі зміни носять виключно косметичний характер.

На момент публікації даного матеріалу рейтинг проекту в steam становить 75 з 100 % (1651 огляд). Першим покупцям сподобалися динамічні бої, графіка, опрацьовані анімації драконів і захоплюючий геймплей, а ось управління на мишці з клавіатурою і проблеми з серверами стали основними причинами для невдоволення.