Універсальний адаптер agile можна використовувати в 150 країнах [відео]

72

Компанія iblockcube випустила універсальний адаптер живленнядля мандрівників. Він підтримує безліч популярних стандартів, має відразу кілька роз’ємів і можетвикористовуватися в розетках як мінімум 150 різних країн.

Agile володіє великою різноманітністю роз’ємів. Так, в ньому передбачено два порти змінного струму, один з яких підходить для американських розеток, а другий — універсальний. Доступні відразу три порти usb type-a і один usb type-c. Проізводітельсообщает про можливість одночасної зарядки відразу шести пристроїв. Безопасностьгарантируется подвійним запобіжником на 10 а.присутня підтримка быстройзарядки, а usb type-c може забезпечити до 45 вт.

Iblockcube позиціонує новинку в качествеуніверсального зарядного комплекту, що дозволяє залишатися на зв’язку в любойстране світу. Agile підходить для живлення ноутбуків, планшетів, смартфонів та іншої електроніки. Він також справляється з зарядкою nintendo switch і іншими приладами, що мають високі вимоги до потужності.

На даний момент адаптер бере участь у зборі коштів для масового запуску на платформі kickstarter. За кілька днів розробники змогли отримати інвестиції, необхідні для початку виробництва. Очікується, що постачання стартують у грудні 2021 року за ціною $39.