USB Network Gate: Інструмент віддаленого доступу до USB-пристроїв

248

Віддалений доступ до USB пристроїв допомагає значно підвищити ефективність щоденної роботи.

Ви можете вести повсякденну активне життя без будь-якої прихильності до єдиного офісу.

Завдяки сучасним програмним рішенням користувач без праці запустить друк на віддаленому принтері або скористається USB-донглом для запуску потрібної програми.

Це реально, навіть якщо цей донгл фізично підключений до комп’ютера в іншій країні.

Компанія-розробник програмного забезпечення Eltima Software постійно вдосконалює свої продукти і прагне забезпечити максимальний комфорт в щоденній роботі своїх користувачів.

Один з топових продуктів компанії, USB Network Gate якраз призначений для роботи з будь-якими віддаленими USB-пристроями.

USB Network Gate: Інструмент віддаленого доступу до USB-пристроїв

Серед основних переваг програмного рішення можна виділити наступні:

  • Робота у віртуальних машинах. Як відомо, деякі версії віртуальних машин, будь то VMware або VirtualBox Hyper-V, не передбачають можливість роботи з портами комп’ютера. Якщо у вас підключений USB-донгл, принтер або сканер, то при роботі в середовищі віртуальної ви ніяк не зможете взаємодіяти з ними. Програма USB Network Gate дає можливість отримати доступ до будь-якого з підключених пристроїв.
  • Доступ до USB пристроїв по мережі Wi-Fi або провідного Інтернет-з’єднанню. Вам не доведеться перепідключати пристрій або шукати йому заміну, працюючи віддалено. Все що потрібно для початку роботи з девайсом — встановити USB Network Gate і надати до нього доступ з серверної машини, підключитися на віддаленій.
  • Робота з USB пристроями в режимі віддаленої сесії робочого столу (RDP). Завдяки програмі USB Network Gate ви зможете працювати з усіма локальними USB портами у віддаленій сесії. Ви також можете налаштувати миттєве обнаруженние підключених USB пристроїв спільного доступу.
  • Робота з ICA протоколом Citrix і можливість ізоляції USB пристроїв для користувачів. При роботі в багатокористувацької середовищі можна отримати ізольований доступ до певного пристрою.
  • Крос-платформеність. Розробники подбали про наявність версій USB Network Gate для всіх основних операційних систем — OS X, Windows, Linux і навіть трохи обмежений по функціоналу Android клієнт. Для початку роботи необхідно встановити потрібну версію програми на свої машини. Всі пристрої, до яких ви отримуєте доступ за допомогою програми будуть працювати так, немов підключені безпосередньо до вашого локального комп’ютера.

Розробники компанії дають можливість випробувати програму протягом 14 днів скоєно безкоштовно.

Подальша цінова політика залежить від кількості USB пристроїв, до яких надано доступ, діапазон цін починається від $89.

Є можливість відразу придбати довічну гарантію, завдяки якій всі подальші оновлення будуть безкоштовними для користувача.

Крім того, зверніть увагу на те, що оплачується тільки серверна частина програми, клієнтське додаток (комп’ютери, які отримують доступ до USB-пристроїв) є безкоштовним і не вимагає окремої ліцензії.