Вампірша проти нацистів і монстрів: показаний геймплей консольних версій ремастерів bloodrayne 1 і 2

32

Видавництво ziggurat interactive опублікувало перший трейлер консольних ремастерів bloodrayne: revamped і bloodrayne: revamped 2 .

Ролик містить нарізку геймплейних кадрів і дозволяє оцінити ігровий процес оновлених екшенів в дії.

” серія хоррор-екшенів від третьої особи bloodrayne представила геймерам рейн, жорстоку фатальну жінку-напіввампіра, яка подорожує по світу, щоб зірвати плани нацистів, битися з надприродними загрозами і дізнатися більше про свою вампірську спадщину. Завдяки унікальній головній героїні, стрімким битвам, вампірським здібностям і глобальному сюжету, bloodrayne і bloodrayne 2 пропонують динамічний і інстинктивний ігровий процес. Полюбилася як фанатами, так і критиками, серія bloodrayne стала справжнім кросмедійним феноменом на початку 2000-х років, охопивши ігри, комікси та фільми”.

Цифровий реліз перевидань відбудеться 18 листопада на playstation 4, xbox one і nintendo switch. На актуальних приставках версії revamped запропонують збільшену роздільну здатність до 4k, апскейл сінематіков, покращене освітлення, оригінальні нестиснуті текстури, а також доопрацьовані ефекти, такі як відображення, вода, туман і тіні. Обидві гри будуть доступні з повним перекладом на російську мову (текст і озвучка).

Раніше перша і друга bloodrayne були перевипущені на pc у версіях terminal cut. Оригінали з’явилися в 2002 і 2004 роках.