«вампірська» королівська битва vampire: the masquerade — bloodhunt отримала перше велике оновлення

12

Умовно-безкоштовна королівська битва vampire: the masquerade — bloodhunt отримала перше велике оновлення, що відкриває другий акт. Порція контенту містить в собі набір сюжетних місій, новий потік щоденних завдань і нові ланцюжки квестів з безліччю нагород. Набори косметичних предметів теж присутні – для умовно-безкоштовного проекту це дуже важливо.

Акт 2 також править ігровий процес, змінюючи характеристики зброї і механіки лазіння; з технічними помилками він теж проводить деякі виправні операції. Bloodhunt додатково отримала нову криту бойову арену-концертний зал»рудольфінум”. Її додали в ігровий клієнт після численних запитів користувачів, яким важливо було отримати криту локацію для поєдинків.

Розробники vampire: the masquerade-bloodhunt пообіцяли і далі поповнювати свій проект новим контентом, найближчим часом буде розширюватися акт 2. Ближче до кінця року» вампірська ” королівська битва повинна заявитися на консолі playstation 5. В steam у цього проекту поки є тільки 65% рейтингу на підставі понад 16 тисяч відгуків.