Великі і маленькі гаджети huawei: до 1500 рублів за навушники або монопод

47

В офіційному інтернет-магазині huawei зараз проходить акція «твоя осінь з huawei», в рамках якої до 20 жовтня можна придбати найрізноманітніші товари за вигідною ціною. Зі знижкою доступні не тільки ноутбуки, планшети і смартфони, але і різні корисні аксесуари, такі як бездротові навушники, моноподи, смарт-годинник та інше.

Бездротові навушники huawei bluetooth headphones lite оптимально підійдуть для занять спортом. Вони мають шийне регульоване кріплення, так що не загубляться під час інтенсивних тренувань, а додаткове кріплення для променів фіксації всередині вуха забезпечує більш надійну посадку. На одному заряді пристрій здатний пропрацювати до 11 годин, після чого заряджається, в тому числі і від пауербанка. Також навушники кріпляться один до одного за допомогою магнітів.

Вартість навушників в дні розпродажу складе 1245 рублів замість 2490. За зниженою вартістю доступно 100 штук.

Монопод-штатив huawei tripod selfie stick pro стане відмінним подарунком для любителів мобільної фотографії. Його можна використовувати і як монопод для зйомки селфі, і як штатив для віддаленої зйомки самого себе або ж на довгій витримці. Від’єднуваний пульт дистанційного керування дозволяє на відстані натискати кнопку спуску затвора камери.

Вартість штатива в дні розпродажу складе 995 рублів замість 1990. За зниженою вартістю доступно 150 штук.

На офіційному сайті.