Входимо в bios на ноутбуках asus

16

Біос-програмне середовище, що дозволяє вносити необхідні зміни в налаштування різних мікропрограм, забезпечуючи необхідний порядок роботи комп’ютера / ноутбука і підключеного до нього обладнання. У більшості користувачів необхідність входу в bios виникає при бажанні самостійно виконати перевстановлення операційної системи. Порядок входу в середовище налаштувань буде відрізнятися в залежності від виробника безпосередньо програмної частини і безпосередньо ноутбука. Ознайомившись з нижчевикладеною інформацією, ви дізнаєтеся, як увійти в біос на ноутбуці asus.

Заходимо в bios на ноутбуці asus за допомогою клавіш

У стандартній комплектації ноутбуків asus bios запускається за допомогою клавіші f2. Якщо ваш ноутбук піддавався модифікаціям, що зачіпають

Біос, попередньо звіртеся з наступною таблицею.

Безпосередньо порядок дій такий. Спочатку ви вимикаєте свій ноутбук, якщо він включений. Потім натискаєте і утримуєте в натиснутому положенні кнопку f2 на клавіатурі вашого asus.

Відпускаєте кнопку f2. Після цього ви побачите стартове меню біос.

Якщо ноутбук не реагує на спробу запуску з вашого боку, натисніть кнопку включення і утримуйте її затиснутою, поки монітор не відобразить вищенаведену інформацію. Зазвичай достатньо 5-8 секунд.

Особливості входу в bios на ноутбуках asus під керуванням windows 8/8.1/10

Якщо на вашому ноутбуці asus встановлена операційна система windows 8/8.1/10 і вищеописаний метод входу в біос не працює, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

Важлива примітка! на зображеннях показаний англійський текст. Для кращого розуміння процесу дані супровідні коментарі російською мовою. Розташування клавіш і пунктів меню залишається аналогічним.

Відкрийте налаштування (параметри).

Клікніть по кнопці ” зміна параметрів комп’ютера “(оновлення та безпека в 10 версії oc).

Потрапивши в розділ загальне , перейдіть звідти в категорію «особливі параметри завантаження» (для 10 версії в розділ “відновлення”), після чого клікніть кнопку «перезавантажити зараз».

Відкрийте сторінку “діагностика”.

Після повного завершення перезавантаження ноутбука, bios включиться.