Відбувся реліз bus simulator 21 на ps4, xbox one і пк

13

bus simulator 21 вийшла на ps4, xbox one і пк, а також доступна на ps5 і xbox series x / s завдяки зворотній сумісності.

Bus simulator 21 обіцяє стати найбільш просунутою грою у франшизі. У вас буде більше 30 ліцензованих автобусів від провідних брендів, таких як volvo, scania, mercedes-benz, byd та інших.

Ви також зможете вивчити дві повні карти по обидві сторони атлантики. Енджел-шорс-перше американське місто у франшизі, і вам доведеться адаптуватися до американських правил дорожнього руху.

Якщо вам більше подобається знайома європейська обстановка, вам сподобається приморська долина, яка з’явилася в bus simulator 18. Гра також включає в себе всі розширення карти з bus simulator 18.

Bus simulator 21 підтримує багатокористувацький режим, так що ви і ваші товариші можете разом подорожувати по angel shores або seaside valley.

Для тих, хто купить гру в період з 7 по 13 вересня, dlc angel shores insider skin pack, який включає 10 додаткових скінів для автобусів, буде доступний в якості безкоштовного завантаження з playstation store, microsoft store або steam.