Відео: дослідження напівзруйнованого міста в трейлері масштабного мода fallout: miami

18

Група ентузіастів продовжує працювати над масштабною модифікацією fallout: miami для fallout 4. Нещодавно розробники випустили новий трейлер проекту, в якому показали неквапливе дослідження світу.

Джерело зображення: pcgamer

У відео головний герой вивчає різноманітні локації. Спочатку він знаходився неподалік від якогось комплексу з яскравою обертається вивіскою “радіація”, а потім перемістився на міські вулиці майамі-біч — курортної зони, де розгортаються події fallout: miami. У цей момент можна побачити застарілі будинки і магазини, остови машин, похилені електричні стовпи і так далі. Розробники також показали внутрішнє оздоблення однієї з будівель – його приміщення багато деталізовані і дають уявлення про те, як йшли справи до вибуху ядерних бомб.

Нагадаємо: сюжет fallout: miami присвячений анклаву — військово-політичній організації, яка була антагоністом в декількох частинах серії. Розробники хочуть показати конфлікт ідеологій і не розмежовувати сторони в прийдешньому протистоянні на добрі і злі. Користувачеві в таких умовах доведеться приймати складні моральні рішення.