Відео: ремастери трилогії grand theft auto порівняли з оригінальними версіями

49

Днями rockstar офіційно опублікувала системні вимоги grand theft auto the trilogy — the definitive edition, оголосила точну дату виходу збірки, а також показала крихітний відеоролик, в якому миготять порівняння кадрів з ремастерів з кадрами з оригінальних grand theft auto iii, vice city і san andreas. Відео вийшло недозволено коротким, і окремих ентузіастів це засмутило до такої міри, що вони вирішили створити власний відеоролик-порівняння ремастерів з оригіналами.

У відеоролику тривалістю 6,5 хвилин можна помітити повністю перероблену в ремастерах систему освітлення, високу деталізацію моделей персонажів і об’єктів, текстури високого дозволу, вдосконалені ефекти вибухів, високу деталізацію води, роботу системи відображень, адекватно відкидаються тіні і багато іншого.

Як неважко помітити, робота виконана величезна: перед нами дійсно проекти, які можна назвати ремастерами. Нерідко в подібних випадках розробники обмежуються просто додаванням підтримки сучасних дозволів екранів, видаючи це за перевидання.