Відео: творці icarus випустили 20-хвилинний ролик з реальними акторами напередодні релізу гри

23

За два дні до свого довгоочікуваного релізу ми отримуємо все більше інформації про гру icarus. Компанія rocketwerkz випустила 22-хвилинний ролик, присвячений майбутній грі на виживання для пк. У відео під назвою “icarus: fatal sky” використовується суміш ігрових і реальних кадрів, щоб дати майбутнім гравцям уявлення про всесвіт нового проекту.

Icarus: fatal sky розповідає трагічну історію команди геологорозвідників, яка не повернулася зі своєї експедиції. Загиблі від несподіваного шторму, люди на землі шукають, кого звинувачувати в їх смерті. Відеоролик розповідає про історію та наслідки цієї події, наповненого скандалами і звинуваченнями в змові.

Icarus-це сесійна гра на виживання. Гравців висаджують на планету з обмеженим часом до повернення на космічну станцію. Завдання-вижити в цьому ворожому середовищі, збираючи інструменти і ресурси. Також гравці будуть полювати і будувати споруди, намагаючись вибратися з планети живими.

Icarus, розроблена творцем dayz діном холлом, була вперше анонсована на виставці pc gaming show в 2020 році. Вихід гри запланований 4 грудня.