Відео: винищення полчищ зомбі на камчатці в оглядовому трейлері world war z: aftermath

9

Студія saber interactive і видавництво focus entertainment опублікували трейлер world war z: aftermath — доповненої версії кооперативного зомбі-шутера. Розробники детально розповіли про нововведення, які реалізують в проекті.

Джерело зображення: steam

Прийдешнє видання поповниться двома картами — римом і камчаткою. Перша локація відзначиться колізеєм і вузькими італійськими вуличками, а друга — засніженими просторами, що застрягли в льодах круїзним лайнером і атомним підводним човном. У aftermath користувачі зможуть активувати режим від першої особи і випробувати нову систему ближнього бою. Персонажі отримають унікальні здібності для добивання зомбі і доступ до окремих категорій холодного і дробить зброї.

Ще в грі з’явиться новий клас-захисник, який зможе здійснювати швидкий прорив крізь натовп зомбі завдяки застосуванню електричного щита. Видове розмаїття ворогів розбавлять скупченнями щурів, а щоб мотивувати користувачів довше залишатися в aftermath, шутер забезпечать щоденними випробуваннями з модифікаторами складності. Останні будуть безпосередньо впливати на цінність нагород.

World war z: aftermath вийде 21 вересня 2021 року на пк, ps4, ps5, xbox one, xbox series x і series s.