Вийшов безкоштовний інноваційний сервіс керування акаунтами соціальних мереж

10-31-2019

Для сучасного ведення бізнесу та його розвитку дуже важливо професійно і продумано керувати акаунтами в соціальних мережах. Інноваційна система управління POSTOPLAN допомагає дієво керувати контентом, планувати власну популяризацію в мережі, що суттєво зменшує трудові та часові затрати.

Головна задача проекту – суттєво спростити і зробити більш ефективною діяльність маркетингу та інших бізнес-інструментів за допомогою зручного і сучасного онлайн-сервісу.

Можливості стартапу

Планувати, публікувати, управляти постами і повідомленнями з POSTOPLAN не тільки просто, а й дешево. Система управління соціальними мережами і мессенджерами не містить заплутаних тарифів з кількістю акаунтів:

Free-пропозиція – безкоштовне використання онлайн-сервісу, яке не обмежене в часі;
PRO-пропозиція – більш розширені можливості для підвищення функціональності бізнесу с безкоштовним базовим функціоналом. Кількість PRO-акаунтів не обмежена.
Велика кількість потенційних клієнтів цікавиться, чим же відрізняється сервіс від інших аналогів відкладеної публікації.Керівництво дуже легко відповідає на подібні запитання: “Ми відрізняємося від подібних сервісів більше, ніж схожі на них”. 

Переваги POSTOPLAN-у

Серед плюсів сервісу відзначають:

Можливість контролювати бізнес – в POSTOPLAN-і надходять оповіщення про статус кожного повідомлення. Більше не прийдеться нервувати, опублікована інформація, чи ні.
Заощадження часу за рахунок грамотного видобування процесу маркетингу.
Можливість автоматизувати роботу.
Доступне складання контенту за допомогою підготовлених прикладів постів.
Наявність повноцінного управління акаунтами на безкоштовній основі.
Повна відсутність обмеження на заплановану кількість постів.
Кожен користувач онлайн-ресурсом отримає:

Миттєву реєстрацію – процедура займає лічені секунди;
Публікацію постів всього в декілька кроків;
Можливість налаштування акаунту за власними уподобаннями.
Кроки розвитку проекту

Сучасний стартап POSTOPLAN з’явився випадково. Команда маркетологів рекламного агентства успішно працювала з клієнтами зі всього світу. З часом команда професіоналів стала використовувати сервіс відкладеного постингу в соціальній мережі, тим самим спрощуючи собі роботу. При продовженні тарифного плану, була допущена помилка – виплачено довготривале користування сервісом. При проханні повернути, витрачені помилково, кошти – отримано відмову. Саме це спонукало розробити інноваційний сервіс, який би суттєво відрізнявся від аналогів.

POSTOPLAN – сервіс, який працює на боці користувача. На протязі 9 місяців стартап відточувався, ставав кращим і, врешті-решт, порадував аудиторію своєю бездоганністю. Сучасна пропозиція – це безкоштовна базова версія проекту та можливість самостійного вибору кількості акаунтів соціальних мереж та месенджерів. Користувачу немає необхідності сплачувати додаткові послуги.

Актуальність

Актуальність і необхідність онлайн-сервісу POSTOPLAN буде тільки зростати, так як спостерігається активне збільшення користувачів соціальними мережами в усьому світі. Так в 2018 році загальна світова кількість користувачів зросла на 9%, що становить 3,5 млрд. людей. Особливе зростання користувачів спостерігається і в Україні.

В тому ж самому році приріст українських користувачів соцмережами склав 31%, що говорить про приєднання до мережі більше ніж 4 млн українців. Суттєве збільшення спостерігалося у Facebook: близько 1 млн. користувачів віддало перевагу цій соцмережі. Завдяки стрімкому зросту популярності, Україна стала однією з перших країн, де спостерігався такий значний стрибок зареєстрованих у соцмережі Facebook.