Віталік бутерін допоможе розробникам догікоін відмовитися від майнінг і перейти на proof-of-stake

19

Через роки спадщина сатоши накамото вже не здається таким ідеальним. Безсумнівно, біткоіни змінив світ, але стати народною криптовалюта, яка дозволить будь-якому ентузіасту заробити трохи грошей за допомогою майнінг, активу так і не вдалося. Сьогодні більшу частину монет утримують кити і кріптовалютние біржі, всі інші володіють крихітками і ніяк не впливають на ті чи інші рішення, які приймаються співтовариством обраних. Приблизно така ж ситуація і з ефіром, 50% від повної емісії якого було згенеровано в перший день існування криптовалюта. У зв’язку з цим ілон маск вважає біткоіни криптовалюта для багатих, пропонуючи віддавати перевагу догікоіну (dogecoin).

Як ми могли переконатися, всі подібні заяви помилкові, адже в реальності половина всіх монет належать кільком людям, які вже давно стали мільярдерами, не перестаючи отримувати вигоду зі свого становища. І все ж, ілон маск і багато інших вважають за краще називати догікоін народної криптовалюта. Якщо пам’ятаєте, то влітку була створена dogecoin foundation, одним з членів якої став віталік бутерін, який не тільки придумав ефір, але і досі є офіційною особою проекту і одним з головних розробників. Могло здатися, що віталік більше цікавиться своєю криптовалютою, але це не так, адже йому вистачає часу на вирішення проблем догікоіна.

Нещодавно на офіційному сайті dogecoin foundation з’явилася дорожня карта, в рамках якої мемная криптовалюта буде розвиватися наступні роки. Насправді представлена інформація більше нагадує анонс, оскільки конкретних даних опубліковано не було. В черговий раз згадується віталік бутерін, а також якісь впливові друзі та інвестори, які готові допомогти догікоіну в розвитку. Одним з ключових моментів повинен стати відмова від майнінг. Так, саме так. Якщо ви копали у себе на дачі віртуальних собак, то незабаром зробити це буде неможливо.

Розробники пишуть, що прийняли рішення перейти з алгоритму proof-of-work на proof-of-stake. Таким чином, кількість заліза, що бере участь у видобутку догікіона, більше не матиме значення, а будь-який власник монет зможе отримувати вигоду за рахунок стейкінга. В якості відправної точки значиться початок 2022 року, але більш точних дат немає. Цілком можливо, що розробники і самі поки не знають подробиць, адже дуже багато буде залежати від успіху запуску мережі ethereum 2.0.