Вивчаємо Java.

5-14-2020
Вивчаємо Java- 750 грн - придбати в Україні за низькою ціною ...

Список книг з програмування на мові Java, а також створення додатків на Android. Також наводяться книги по суміжних технологій, таким як шаблони проектування, WEB, мови програмування, IT технології. Також хочемо вам порекомендувати книги по java

Head First Java

Вивчаємо Java.
Книга від відомих авторів – Кеті Сієрра і Берта Бейтса. Читається легко, сприймається теж. За стилем викладу дуже підійде новачкові як перша книга, але необхідно буде перечитати викладений матеріал в іншій літературі. В якості основного матеріалу піде! Багато сторінок, але і картинок вистачає. Перед тим як зануриться в серйозну літературу раджу до прочитання.

 Алгоритми в Java

Структури даних і алгоритми в Java.
Дуже колійна книга по алгоритмам. Для нас, як джавістов, великий інтерес представляє в тому плані, що розглядаються алгоритми з прикладами на java! Автор відмінно і доступно розкриває алгоритми, які необхідно знати кожному поважаючому себе програмісту. Все від бульбашкового сортування до чорно-червоних дерев і графів ви знайдете в цій книзі. Плюс все глави підкріплені робочими прикладами програм, в яких можна «помацати» кожен алгоритм.

Філософія JAVA

Філософія Java Брюса Еккель.
Вже четверте видання праці Еккель. Чудова книга, для тих хто хоче зрозуміти як влаштований мову і розібратися в його тонкощів в самий раз! Книга врятли підійде в якості першої книги для знайомства з всесвіту Java. Але після Head First буде в самий раз!

 ava. Бібліотека професіонала. Том 1. Основи

Двотомник Хорстман.
Java. Бібліотека професіонала. Том 1. Основи
Гарна книга. Новачкам з знанням будь-якого іншого мови підійде. У якості першої книги людині з нуля не пораджу, автор захоплюється і починає деколи лізти в глибини, незрозумілі початківцю.

 Android. Програмування для професіоналів
Брайн Харді, Білл Філліпс

Якщо ви вже освоїли Java і хочете почати програмувати під платформу Android, то ви звернулися за адресою! Це чудова книга, мабуть найкраща з перекладених російською мовою, яка з азів вчить розробці мобільних додатків. Автори дуже делікатно без прийомів типу «намалюємо коло, ще коло, ОПА СОВА ГОТОВА!» проводять нас по принципам мобільного розробки. При читанні зрозуміло що в книгу вкладено багато часу і зусиль. Після вивчення можна сміливо починати створювати свій додаток, періодично заглядаючи в пройдений матеріал для реалізації функціоналу. Обов’язкова до прочитання, бажано в паперовому палітурці і 2 рази!