Влада китаю викликала на килим tencent і netease і закликала дати бій насильству і жінкоподібним чоловікам в іграх

11

Напередодні влада китаю провела зустріч з представниками двох місцевих ігрових гігантів – tencent і netease. В першу чергу мова зайшла про контентний зміст їх проектів.

Про це з посиланням на офіційне інформаційне агентство уряду кнр «сіньхуа» повідомили їхні французькі колеги з afp. Претензії виникли як до насильства у відеоіграх, так і до образів представників сильної статі. А ще компаніям доведеться переробити дизайн» викликають залежність ” проектів.

Непристойний і жорстокий контент, а також породжує нездорові тенденції, такі як поклоніння грошам і жіночність, повинен бути видалений.

У разі відмови компетентні органи застосують якісь санкції. Ситуацію пояснив доцент гонконзького університету ген сун: демонстрація жінкоподібних чоловіків неприпустима через їх сприйняття як «фізично слабких і емоційно крихких» і не здатних «захистити націю». Ніщо не повинно виходити за межі гетеросексуальної норми.

Також tencent і netease повинні контролювати свою неповнолітню аудиторію (tencent вже впровадила в липні технологію розпізнавання осіб). Нагадаємо, десять днів тому для дітей і підлітків вступили в силу нові норми в сфері цифрових розваг: грати вони можуть лише з 20:00 до 21:00 по п’ятницях, суботах і неділях, а також у свята і під час канікул.

На початку місяця під заборону в кнр потрапили айдол-шоу та інші подібні телепрограми. Однією з причин стало все те ж засилля жінкоподібних чоловіків на екранах.

# цікавий безкоштовний командний ммо-шутер про другу світову? спробуйте enlisted. А ще у нас є вітчизняна рольова гра