” врятуємо дітей”: розробники world of warships анонсували благодійний різдвяний 24-годинний стрім

44

Розробники world of warships і world of warships: legends з компанії wargaming оголосили про майбутній 24-годинний різдвяний благодійний стрім за участю особливих гостей, в рамках якого пройдуть розіграші та благодійні заходи. На підтримку благодійності wargaming представляє спеціальні внутрішньоігрові набори для гравців на пк і консолях. Всі кошти, виручені за покупку наборів, будуть спрямовані в благодійний фонд save the children . Крім цього, world of warships зі свого боку подвоїть кількість скоєних пожертвувань. Про це йдеться в офіційному прес-релізі, що надійшов до нашої редакції.

Пряма трансляція розпочнеться 10 грудня о 20:00 за московським часом. Гравці і шанувальники “кораблів” зможуть приєднатися до ефіру, зробити пожертвування і заробити внутрішньоігрові нагороди. Всі виручені кошти будуть спрямовані до фонду save the children, працівники якого щодня працюють в більш ніж сотні країн по всьому світу заради того, щоб гарантувати дітям здорове дитинство, дати їм доступ до освіти і забезпечити їх безпеку. Трансляція є продовженням співпраці з благодійною організацією, на цілі якої за минулі роки ігрове співтовариство wargaming встигло зібрати більше 88,000 доларів.

“ми вдячні нашому благодійному партнеру save the children за можливість підтримати організацію в її прагненні захистити нужденних і поліпшити умови їх життя”, – зазначив сергій воробйов , директор продукту world of warships. “у співтоваристві world of warships святкові настрої відчуваються особливо яскраво, і тому в своєму прагненні поділитися нашим радісним настроєм з усім світом ми вирішили дати гравцям можливість згуртуватися в ім’я благої справи і підтримати гідне починання”.

Під час трансляції глядачі зможуть взяти участь у благодійних аукціонах, купуючи рідкісні кораблі та унікальні предмети, в інтерактивних іграх та вікторинах. У програмі гравців чекають внутрішньоігрові битви за участю особливих гостей і захоплюючі завдання від команди розробників world of warships.

“ми надзвичайно раді знову співпрацювати з компанією wargaming і її відданим співтовариством геймерів, які в минулому надали нашій організації величезну підтримку,” – сказав етторе россетті , провідний консультант з технологічних, маркетингових та інноваційних партнерств організації save the children.

Трансляція приурочена до запуску продажів благодійного набору “врятуємо дітей ” у внутрішньоігровому преміум-магазині world of warships. Контейнери з цього набору будуть включати унікальну нашивку і прапор, а також нові камуфляжі, щоб гравці могли як слід прикрасити свої зимові бойові кораблі. Консольних гравців в world of warships: legends очікує окремий благодійний набір. Вся виручка від продажів наборів, зібрана за час дії акції, буде передана до фонду save the children, а wargaming зі свого боку подвоїть розмір пожертвування.