Вийшов новий геймплейний трейлер стратегічного шутера lemnis gate

24

Видавець frontierdevelopments представив новий 5-хвилинний трейлер ігрового процесу багатокористувацького шутера від першої особи lemnis gate. Гра вийде на пк (steam), playstation 5, xbox series x|s, playstation 4 і xboxone 28 вересня.

На відміну від більшості інших шутерів, дії гравців в lemnis gate за замовчуванням відбуваються по черзі. У свій хід ви розміщуєте оперативниківна поле бою там, де вважаєте за потрібне – як тільки ви виконаєте розстановку у них буде 25 секунд на те, щоб убити агентів іншого гравця, захопити цельабо встановити пастки для наступного раунду. В кінці ходу тимчасова петлязбрасивается, і другий член вашої команди починає свій хід. Якщо вас вб’ють вчасно, ви стаєте “примарою «-можна виконувати певні дії,але вони не стануть» реальними”, якщо хтось не усуне напав на вас гравця.

У грі будуть доступнисімь унікальних оперативників на вибір, чотири ігрових режиму і одинадцять локацій.

Також до релізу lemnisgate можна оформити попереднє замовлення через steam або офіційний сайт гри – за раннююпокупку шутера гравцям буде надана знижка в розмірі 20% від повної вартості тайтла, ексклюзивний костюм і вигляд зброї mettle mantis для карла.