Виручка nvidia від реалізації софта буде визначатися здатністю клієнтів замістити з його допомогою працю людини

5

На технологічній конференції piper sandler інтереси nvidia представляв манувір дас (manuvir das), віце-президент компанії з обчислень в корпоративному секторі. Значну частину часу він говорив про віртуальне середовище omniverse, яка відкриває перед клієнтами компанії величезні можливості по симуляції самих різних процесів до їх реалізації в «залозі».

Джерело зображення: futurama, whatculture

Коли ведучий спробував витягнути з представника nvidia прогноз про терміни перевищення програмної виручкою надходжень від реалізації апаратних компонентів, манувір дас пішов від прямої відповіді в міркування про тенденції розвитку галузі. На його думку, програмні рішення nvidia будуть одну за однією заміщати функції людської праці. Наприклад, автоматизовані транспортні засоби з часом витіснять пілотів і водіїв.

У сфері медичної діагностики комп’ютери навчаться так швидко і точно інтерпретувати результати мрт і кт, що фахівці з радіографії більше не будуть потрібні. У сфері роздрібної торгівлі системи відеоспостереження з розпізнаванням осіб і товарів замінять касирів і охоронців в магазинах – люди будуть просто залишати торговий зал з потрібними товарами, а платіжна система буде автоматично списувати з їх рахунку гроші. За словами віце-президента nvidia, цінність програмного забезпечення буде визначатися саме з’являються у корпоративних клієнтів можливостями по заміщенню або доповненню тієї чи іншої трудової функції, закріпленої зараз за людиною.