Витік: на pc вийде близько десятка playstation-ексклюзивів, включаючи ремейк demon’s souls, ghost of tsushima і horizon forbidden west

6

Кілька годин тому ми в редакції опублікували матеріал, присвячений тому, як датамайнер розкопав в базі даних nvidia geforce now інформацію про підготовку до появи в даному «хмарному» сервісі, і, як наслідок, на pc взагалі, playstation-ексклюзиві god of war (2018). Взявши за першоджерело новинний матеріал з порталу wccftech, ми слідом за ним упустили, що у даної новини є куди більш важлива і об’ємна частина: god of war є лише однією з більш ніж десятка виявлених датамайнером playstation-ігор в базі даних geforce now.

Згідно витоку, в geforce now рано чи пізно мають намір додати цілий перелік (колишніх) playstation-ексклюзивів, серед яких: ремейк demon’s souls, returnal, predator hunting grounds, gran turismo 7, horizon forbidden west і ghost of tsushima.

Витік виглядає досить правдоподібно, оскільки в переліку також вказані ігри, які вже вийшли або готуються до швидкого виходу на персональних комп’ютерах: days gone, horizon zero dawn і uncharted legacy of thieves collection.

Як справедливо відзначають користувачі, в списку відчайдушно не вистачає bloodborne, чутки про підготовку ремастера якого для pc і playstation 5 надходять аж надто часто, щоб бути випадковими. Крім того, як повідомляється, у вищевказаній витоку підтверджується інформація про збірку ремастерів gta iii, vice city і san andreas, а також підтверджується слух про pc-версії ремейка final fantasy vii.