Витік: наступного тижня в epic games безкоштовно роздадуть godfall challenger edition і prison architect

46

Від інсайдера billbil-kun який завжди дає вірну інформацію про добірку в ps plus стало відомо, що наступного тижня, з 9 по 16 грудня 2021, epic games store проведе роздачу godfall challenger edition і prison architect .

В даний момент в epic games store проходить роздача гри thehunter: call of the wild

godfall – кооперативний слешер у фентезійному світі. Гра пропонує сюжетну кампанію з заздалегідь прописаним фіналом і заняття для високорівневих персонажів. У challenger edition ж присутній тільки ендгейм-контент, який представлений режимами lightbringer, dreamstones і ascended tower of trials. Видання також дозволяє миттєво підвищити рівень свого персонажа до максимального.

prison architect – prison architect-це найкращий у світі симулятор управління в’язницею з 1 мільйоном гравців, натхненний такими іграми, як dungeon keeper, dwarf fortress і theme hospital. Побудуйте в’язницю суворого режиму і керуйте нею. Таймер починає відлік з першими променями сонця. Час побудувати загальну камеру для особливо небезпечних ув’язнених, яких привезуть у вашу нову в’язницю на жовтому автобусі. У робітників немає ні хвилини спокою. Після загальної камери потрібно звести перший тюремний блок, щоб звільнити місце для наступної партії засуджених. Але веселощі тільки починається.